ربات های خطی سری LRX و LRX-S

ربات های خطی سری LRX و LRX-S

ربات های خطی سری LRX   اولین انتخاب شما برای فرآیند های استاندارد می باشد چون هزینه تولید را کاهش می دهد و منجر به افزایش کیفیت تولید می گردد . چه با سیستم کنترلر ماشین ادغام شوند و چه به صورت ورژن جداگانه مورد استفاده قرار گیرند ، این نوع ربات ها قادر به انجام عملکردهای متنوع در فرآیندهای مختلف تولید می باشند .

  • ربات سری LRX را می توان به دلیل دسترسی آسان به کنترلر ماشین تزریق پلاستیک به راحتی برنامه ریزی و کنترل کرد . ربات ها را میتوان با استفاده کلیدهای عملکرد آن روی ماشین تزریق پلاستیک و یا با استفاده آویز دستی ( handheld pendant ) و عملکرد لمسی آن به کار انداخت .
  • ذخیره اطلاعات مربوط به ماشین و ربات ضامن فرایند مطمئن و با ثبات و همچنین عیب یابی آسان و ساده عملکردهای ماشین و ربات می گردد .ارتباطات میان این دو با استفاده از Varan bus انجام می شود .
  • عملکرد خوب سیستم ها به دلیل سازگاری با لوازم جانبی استاندارد ( مثل تسمه نقاله ، پران sprue و محفظه حفاظت شده ) با این سری از ربات ها می باشد .
  • سری LRX ، سری پویا ( dynamic   ) ، سریع و دقیقی می باشد . در این سری زمان برداشتن قطعه کمتر از یک ثانیه با دقت 0.1mm ± می باشد .
  • شرکت کراسمافای به شما کمک می کند تا به تمامی اهداف خود شامل صرفه جویی زمان و سیستم اپراتوری بسیار ساده دست یابید . مشخصه های استاندارد کراسمافای شامل سیستم سنسور مستقل ، حرکت برگشت اتوماتیک ، ورود سریع به به ماشین تزریق پلاستیک می باشد .
  • شرکت کراسمافای به شما این امکان را می دهد که برای تمامی سیستم های خود فقط یک مرجع داشته باشید . این بدان معناست که برای فروش ، نصب و سرویس و غیره فقط و فقط با کراسمافای در تماس هستید .

مزیت این ربات ها
برای مشتریان