کــران سیــما فــام

سخن مدیر عامل


کشور ایران در صنعت پلاستیک در حال تجربه تکنولوژی های مختلف می باشد، بسیار خرسندیم که بتوانیم یکی از تکنولوژی های برتر صنعت پلاستیک را از طریق شرکت کران سیما فام (KSF) ارائه دهیم. از این پس شرکت کران سیما فام نماینده رسمی شرکت کراسمافای (KraussMaffei) می باشد. با توجه به عدم حضور چند ساله کراسمافای در ایران و نیاز ماشین های کراسمافای به  overhaul شدن، شرکت کران سیما فام در برنامه خودش این الویت را قرار داده که به مشتریان سابق کراسمافای خدمات مورد نیاز را عرضه کند و در زمینه overhaul کردن و تهیه قطعات یدکی مورد نیاز با حداکثر توان و سرعت وارد عمل شود.

شرکت کران سیما فام فعالیت های گسترده خود را در ارائه ماشین های تزریق پلاستیک به طور گسترده آغاز نموده و آمادگی دارد که محصولات مورد نیاز مشتریان را در بخش های مختلف خودروسازی، پزشکی ، بسته بندی و غیره از طریق برگزاری سمینار ها، showroom  ها و غیره ارائه نماید.

همچنین در زمینه Reaction شرکت کران سیما فام آمادگی خود را جهت فروش ماشین آلات بر حسب نیاز های مشتریان اعلام می کند، شرکت کران سیما فام آمادگی دارد تا در زمینه شناخت نیاز های مشتریان و شناساندن ویژگی های ماشین آلات کراسمافای خدمات خود را چه در محل شرکت کران سیما فام و چه در محل هایی که مشتریان تعیین می کنند ارائه نماید.